Tips Center
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witam wszystkich!

Go down

Witam wszystkich! Empty Witam wszystkich!

Pisanie  Admin Sro Paź 20, 2010 9:39 pm

Witam Was wszystkich na tym oto założonym przeze mnie forum o tematyce bukmacherskiej. Chciałbym tutaj podzielić się z Wami moimi typami i może wśród Was wyłowić paru specjalistów od obstawiania. Mam nadzieję, że wiele osób tutaj zajrzy i zostanie na dłużej.
Głównym założeniem tego forum jest funkcjonowanie strefy zamkniętej, dostępnej dla abonentów lub ewentualnej grupy ludzi obytych w temacie i potrafiającej pokazać skuteczność swoich typów.
Z góry chciałbym zaznaczyć, że nie zamierzam tutaj sprzedawać pseudofixów, czy jak to tam się zwie. Tylko typy o naprawdę konkretnej analizie będą się pojawiły w strefie płatnej. Oczywiście forum to nie będzie opierało się tylko na części VIP, ale również na ogólnodostępnej częsci forum, w którym to zarówno ja jak i może chętni spośród Was będziemy prezentować swoje typy. Ja dokonam wszelkich starań by typy ze strefy FREE nie były typami goło słownymi tylko nazwijmy je testowymi, a więc powiedzmy ze skutecznością około 60%.
Reszte informacji znajdziecie w regulaminie forum.
Póki co nie pozostaje mi nic innego jak życzyć nam owocnej współpracy.
GL!


W razie jakichkolwiek pytań e-mail: tips.center@yahoo.com

Admin
Admin

Posts : 59
Join date : 20/10/2010

http://tips-center.forumotion.eu

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach